08/05/17

Nowe publikacje dla naszego Klienta – Sushi Factory

Nowe publikacje dla naszego Klienta – Sushi Factory

Zobacz, w jakich mediach ukazują się publikacje, promujące naszych Klientów.

Chwalimy się tym, że informacje o naszych Klientach pojawiają się w najbardziej opiniotwórczych mediach, czytanych przez ich grupy docelowe. Jeżeli chcesz, aby media pisały także o Tobie, Twojej Firmie, produktach i usługach, nawiąż z nami kontakt i zapytaj o szczegóły.

W ramach akcji PR dla Sushi Factory zaaranżowaliśmy wywiady w takich tytułach, jak Puls Biznesu, INN Poland oraz Mam Biznes.pl. Informacja o nowych inwestycjach tego przedsiębiorstwa ukazała się m.in. w Wirtualnej Polsce, na łamach Interii oraz Onet.pl. Łącznie, w ramach tylko jednej akcji PR, uzyskaliśmy ponad 50 publikacji, o łącznej wartości blisko 100 tys. zł, gdyby były efektem kampanii reklamowej, a nie działania PR.

 

26/01/17

Nowy artykuł w miesięczniku Marketing w Praktyce

Nowy artykuł w miesięczniku Marketing w Praktyce

Blogowanie jest fajne 🙂 więc polecamy tekst z magazynu Marketing w Praktyce, napisany przez eksperta PR-imo ze współpracy z kolegami po fachu. Omawiamy w nim transmedialność, a konkretnie to, jak wykorzystać różne kanały komunikacyjne do budowy pozycji oraz zwiększania zasięgu bloga czy vloga.

01/09/16

Kolejne, oddane strony www

Kolejne, oddane strony www

Jedną z naszych specjalizacji jest tworzenie stron www wraz z copywritingiem oraz redagowaniem i promocją firmowego bloga. Zobacz wybrane realizacje.

Mebest – salon meblowy z Poznania

Kangu Self Storage – magazyny samoobsługowe

Sushi Factory – producent dań gotowych sushi

Jeżeli chcesz stworzyć nową stronę internetową, potrzebujesz kreatywnego copywitera lub/i chcesz podjąć inwestycję w marketing w internecie, już wiesz, do kogo się zgłosić. Zapraszamy do kontaktu.

20/06/16

KobiecePorady.pl – reklama w dobrym miejscu

KobiecePorady.pl – reklama w dobrym miejscu

Content marketing umożliwia dotarcie do właściwego odbiorcy, tj. kupującego klienta. Aby tego dokonać, potrzebne są…

… skuteczny komunikat pobudzający do konwersji, jak i miejsce, odpowiednio dobrane pod kątem grupy docelowej. Nie zawsze musi to być „duży” portal. Nierzadko największą sprzedaż generują te mniejsze, mocno branżowe, w których czytelnik czy czytelniczka znajdą treści idealnie dopasowane do swoich potrzeb, i żadne więcej. Taką propozycją jest KobiecePorady.pl. To serwis dedykowany określonej grupie czytelniczej. Odnajdą się tu trendsetterki, fashionistki, te panie, które uwielbiają gotować oraz te, które chcą dowiedzieć się świeżych informacji ze świata gwiazd. Warto zwrócić uwagę na to miejsce, jeżeli odbiorcą naszego komunikatu czy reklamy ma być kobieta lubiąca dobrą jakość oraz nowości ze świata mody, urody, zdrowia, ślubu oraz związków.

03/06/16

Wiemy, jak pokazać meble premium

Wiemy, jak pokazać meble premium

Kolejny Klient PR-imo. Tym razem meble Kasparo.

Kasparo to inteligentne stoły, które dosłownie reagują na obecność człowieka w pomieszczeniu. Promowanie takiej innowacji to prawdziwa przyjemność. Nic dziwnego, że udaje nam się uzyskać publikacje w najbardziej opiniotwórczych mediach – także wydaniach społecznościowych. Tu wpis, dzięki któremu o nowości dowiedziało się 284 tys. osób 🙂

18/04/16

Promujemy DwieSzpilki.pl

Promujemy DwieSzpilki.pl

DwieSzpilki.pl to pierwsza w Polsce platforma z darmowymi kuponami rabatowymi dla kobiet. Nowy projekt to odpowiedź na potrzeby dzisiejszej internautki, chcącej kupować taniej dzięki narzędziom dostępnym w jednym intuicyjnym miejscu.

W ramach przeprowadzonej akcji PR udało się opublikować informację o startupie w wielu opiniotwórczych miejscach. Chcąc zwrócić uwagę potencjalnych reklamodawców i firm zainteresowanych umieszczaniem kuponów rabatowych w platformie, nasze kroki skierowaliśmy przede wszystkim do redakcji takich tytułów, jak Polska Agencja Prasowa, Dziennik Gazeta Prawna, Interia.pl, Nowy Marketing czy Rzeczpospolita. To tylko część z uzyskanych publikacji, których wartość cennikowa przekroczyła kilkadziesiąt tysięcy złotych. Koszt przeprowadzenia akcji PR wyniósł ułamek tej kwty. Wszystko dzięki wartościowemu contentowi oraz mediom otwartym na ciekawe materiały.

12/02/16

Kolejna oddana strona www

Kolejna oddana strona www

Nowa, świetna realizacja, która sprzedaje usługi w internecie.

Kangu Self Storage to magazyny samoobsługowe dla firm i osób prywatnych. Wspólnie z programistami, zaprojektowaliśmy nową witrynę, zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarki i pozycjonowania. Nasi copywriterzy opracowali materiały tekstowe, dzięki którym strona stała się przyjazna zarówno dla Googla, jak i (a nawet przede wszystkim) potencjalnych klientów.

To kolejna nasza realizacja w zakresie projektowania i tworzenia stron www w wordpressie. Napisz do nas, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat stron, które będą sprzedawać 🙂

30/01/16

Tymczasem na łamach Dziennika Gazety Prawnej

Tymczasem na łamach Dziennika Gazety Prawnej

Promujemy nowego Klienta. GlobalEdu dla młodych talentów.

Anna Korzeniewska, założycielka Fundacji Rozwoju Talentów oraz GlobalEdu, absolwentka amerykańskich uniwersytetów, dziś sama pomaga młodym talentom wyjeżdżać na studia zagraniczne. Z przyjemnością promujemy GlobalEdu i idee, które propaguje.

O Annie Korzeniewskiej, misji, planach i celach można przeczytać w weekendowym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej (nr 19/29.01.2016).

29/12/15

Nowy klient, nowe mWyniki

Nowy klient, nowe mWyniki

Z przyjemnością poinformowaliśmy media o sukcesie polskiego startupu, mWyniki.pl.

Serwis mWyniki.pl to pierwszy taki startup w Polsce i pierwszy na świecie w pełni responsywny. Strona, która powstała w maju 2015 roku, już teraz odnotowuje prawie 1,5 mln wizyt i blisko 800 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Zdecydowaną większość ruchu generują użytkownicy mobilni, którzy dzięki responsywnej wersji mWyniki.pl dostają stronę idealnie dopasowaną do swojego urządzenia mobilnego.

Więcej o serwisie można przeczytać m.in. w Rzeczpospolita.pl.

Zapraszamy do współpracy – niech dowiedzą się także o Twoim biznesie!

14/12/15

Pasaż cyfrowych doradców

Ruszył projekt Abelado – pierwsza platforma dla e-sklepów pracująca na algorytmach pozwalających e-sklepom tworzyć cyfrowych doradców.

Internet działa całą dobę, tak samo więc musi pracować sprzedawca, jeżeli chce obsługiwać zgodnie z trendem wyznaczanym przez marketing 3.0. – Stąd pomysł na platformę webowo-mobilną, która pracując na ustalonych algorytmach, pozwala sklepom tworzyć wirtualnych sprzedawców. Specjaliści ci nie tylko pracują całą dobę, ale potrafią zadawać celne pytania, filtrujące i badające potrzeby klientów, celem proponowania oferty idealnie dopasowanej do ich oczekiwań – tłumaczy Grzegorz Bośko, pomysłodawca i założyciel mobilnego pasażu Abelado.

O promowanej przez nas platformie Abelodo napisano m.in. w Onet.pl.

abelado_innowacyjna_gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działania 8.1: Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.